Spotkania Blogerek

1. Lublin Blogger's Meeting 26.01.2013 więcej>>>

2. Spotkanie lubelskich blogerek 19.05.2013 więcej>>>


3. Lublin Blogger's Meeting II 10.08.2013 więcej>>>


4. Blogerskie pożegnanie lata (Kielce) 29.09.2013 więcej>>>


5. Spotkanie Lubelskich Blogerek (Zamość) 26.10.2013 więcej>>>


6. Spotkanie Lubelskich Blogerek (Kazimierz Dolny) 09.11.2013 więcej>>>


7. Spotkanie Lubelskich Blogerek (Lublin) 18.01.2014 więcej>>>


8. Blogerskie Walentynki (Lublin) 15.02.2014 więcej>>>


9. Blogerski Dzień Kobiet (Chełm) 08.03.2014 więcej>>>

10. Spotkanie blogerek w Puławach 10.05.2014r. więcej>>>
Powrót do rzeczywistości można zaliczyć za udany :) Dziś przychodzę do Was z relacją ze spotkania blogerek, które miało miejsce w Puławach (tam nas jeszcze nie było). Spędziłyśmy ponad 4 godziny na babskich plotach, omawianiu wielu nowości kosmetycznych oraz... kosmetycznej wymianie :)
Na spotkaniu standardowo (obecność tej osoby stała się tradycją) pojawiła się Dagna, która opowiedziała nam o najnowszych nowościach oraz "uraczyła" każdą z nas ciekawą paczką.
Następnie przyjechała Pani z Coloris (dziewczyny dobrze, zapamiętałam?) i zdradziła nam sekrety produktów marek które reprezentowała. Większość z nas zaciekawił peeling do ust oraz kuracja do dłoni i stóp. W mojej paczce znalazły się same ciekawe produkty, które będą sukcesywnie recenzowane na Kosmetycznej Szufladzie.11. Blogerskie Mikołajki 06.12.2014r (Chełm) więcej>>>
Dziś dla odmiany nie będzie przeglądu sklepów ani moich przemyśleń - dziś będzie relacja, jak widzicie po tytule :) W Mikołajkową sobotę wyruszyłam razem z Darią i Magdą do Chełma, tam na miejscu w Hotelu Lwów czekała na nas Klaudia z Martą - czyli organizatorki całego zamieszania :) Z biegiem czasu dołączyła cała reszta i... rozpoczęłyśmy spotkanie od obiadu, który był zaskakująco dobry. Przyszedł czas na plotki... długie, długie paplanko o kosmetykach :)
A po plotkach zabawa Mikołajkowa - Klaudia mówiła że byłam niegrzeczna, ale prezent i tak dostałam :P Po Mikołajkach znowu przyszedł czas na plotki i kawę :)
Po plotkach nadszedł czas pojechać do domu, żałuję że nie mogłam posiedzieć w towarzystwie dziewczyn dłużej :(12. Pierwszy dzień wiosny 21.03.2015r (Chełm) więcej>>>
Ci którzy śledzą mnie na Instagramie czy chociażby na Facebook'u od dawna wiedzieli, że pierwszy dzień wiosny spędzę w Chełmie - w towarzystwie roześmianych twarzy, wśród plotek, dobrej kawy i pysznej sałatki o wdzięcznej nazwie "Kurcze mać!" :) Tradycją stał się fakt, że w drodze na spotkania a i wracając z nich zamieniam się w szofera i srebrnym wozem mojego Ł. mknę z lubelskimi blogerkami do miejsca docelowego. Tym razem spotkałyśmy się w Chełmie w kawiarni L.A. Cafe. Po ulokowaniu w bezpiecznym miejscu naszego mobila i wypakowaniu toreb z karmą (a trochę jej się uzbierało) skierowałyśmy się do lokalu gdzie czekała na nas już cała blogowa ekipa wraz z Wiolą - właścicielką Imperium Zapachów. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Copyright © 2014 minimalistKa , Blogger